• przyspiesza metabolizm tłuszczów
  • zmniejsza poziom złego cholesterolu
  • chroni wątrobę przed nadmiarem
    lipidów
Imię
Ulica, nr domu i lokalu
Kod pocztowy
Adres e-mail
Nazwisko
Miejscowość
Telefon kontaktowy
Kraj

Zaznacz to pole jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze.

Jeśli nie zaznaczysz tego pola zostaniesz w następnym kroku poproszony o uiszczenie płatności.

Keton malinowy – pochodzenie i potencjał

Keton malinowy – pochodzenie i potencjał

Malina, bo o tej niepozornej, dającej słodkie owoce roślinie mowa spotykana jest na terytorium Polski w wielu odmianach, do najczęściej uprawianych malin w Polsce należą :

  • malina kamionka Rubus saxatilis
  • malina moroszka Rubus chamaemorus – UWAGA: gatunek objęty w Polsce ochroną prawną.
  • malina tekszla Rubus arcticus
  • malina właściwa Rubus idaeus


A także gatunki, które pochodzą spoza Polski:

  • malina omszona Rubus strigosus,
  • malina zachodnia Rubus occidentalis


Dla osób, których problem otyłości i nadwagi dotyczy bezpośrednio, informacja o rzekomo „cudownej” diecie z zastosowaniem ekstraktu pozyskiwanego z owoców maliny brzmi prawdopodobnie jak kolejna złudna obietnica. Tymczasem zainteresowanie produktami zawierającymi keton malinowy jest na całym świecie bardzo duże i w niektórych krajach popyt przewyższał swego czasu podaż. Keton malinowy wprowadza do segmentu preparatów typu "NAZWA" zupełnie nową jakość oraz potwierdzoną skuteczność w zwalczaniu nadwagi i otyłości.

Tabletki odchudzające o potwierdzonej skuteczności, czyli Nutrition z ketonem malinowym.

Tabletki odchudzające zaliczane są do jednej z najskuteczniejszych metod walki z otyłością i nadwagą. Stosując preparaty odchudzające o odpowiednio zbilansowanej formule, można się spodziewać efektów, które dla wielu osób są od jedynie celem, do którego droga jest wyjątkowo kręta i wyboista. Dlaczego w przypadku ketonu malinowego należy spodziewać się znacznie lepszych efektów niż w przypadku innych tabletek odchudzających zawierających w swoim składzie ekstrakty roślinne? Odpowiedź nie jest trudna – Nutrition to preparat złożony, którego formuła uwzględnia wszystkie dostępne obecnie na rynku składniki w jednej, zbilansowanej oraz wysoce skutecznej tabletce.

Keton malinowy w tabletkach Nutrition – chudnij w oparciu o solidne podstawy

Wspominaliśmy już, że tabletki Nutrition są produktem złożonym, którego podstawę stanowi keton malinowy. Bliższe poznanie składu tabletek odchudzających Nutrition umożliwi Państwu łatwiejsze podjęcie decyzji, ponieważ każdy pieczołowicie wyselekcjonowany składnik zasługuje na uwagę.

Keton malinowy / Raspberry ketone

Keton malinowy przyczynia się do wzrostu wydzielania ekspresji i wydzielania adiponektyny, która pozytywnie wpływa na szereg procesów metabolicznych, szczególnie transpozycję glukozy i kwasów tłuszczowych w wątrobie i mięśniach, pośrednio wpływając na wrażliwość na insulinę. Wykazuje w związku z tym działanie przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe i zwiększające insulinowrażliwość. Leczenie otyłości z zastosowaniem środków farmakologicznych prowadzi do zwiększenia stężenia adiponektyny we krwi.

Powyżej szczegółowo scharakteryzowaliśmy składniki znajdujące się w tabletkach Nutrition, których dobroczynny wpływ na zdrowie oraz skuteczne odchudzanie został potwierdzony w licznych badaniach naukowych, które cytujemy poniżej. Naszym zdaniem keton malionowy w połączeniu z innymi składnikami wykorzystanymi w formule tabletek Nutrition jest pozycją godną uwagi dla wszystkich tych, którym zależy na szczupłej i zgrabnej sylwetce bez efektu jo-jo.


Tabletki NutritionUWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.


Alicja Szweykowska, Jerzy Szweykowski: Słownik botaniczny. Wyd. II, zmienione i uzupełnione. Warszawa: Wiedza Powszechna, 2003, s. 333. ISBN 83-214-1305-6.